Prosím čakajte ...
 E-shop
|
SK EN
| Prihlásenie Family Club
Koliba Gréta
Vypočítaj najlepšiu cenu

Vitajte na Gréte!

POZOR ZMENA! Reštaurácia Grétka je dočasne zatvorená. Rezervácie na oslavy a večierky robíme na základe rezervácie na 0911897079

Nachádzame sa v nádhernej scenérii Západných Tatier priamo na brehu Liptovskej Mary, medzi Aquaparkom Tatralandia a vodným parkom Bešeňová. Sme celodrevený hotelový komplex postavený v tradičnej liptovskej architektúre.

Sme jedinečný nie len svojou polohou, ale aj bohatou ponukou a kvalitou služieb.

Ubytujeme Vás v štýlových dreveničkách alebo priamo v hoteli.

Uvaríme Vám v exkluzívnej gurmánskej reštaurácii.

Očarí Vás naša unikátna Stodola v ktorej pripravujeme nezabudnuteľné svadby, sezónne degustačné večery a luxusné firemné akcie.

Ubytovanie - Rodinný hotel s tradíciou

Ponúkame ubytovanie v útulných samostatných izbách v hlavnej budove alebo v romantických dreveničkách. Vypočítajte si najlepšiu cenu alebo si vyberte z výhodných pobytových balíkov. Samozrejmosťou je wellness, WIFI, bezplatné parkovanie, požičovňa kajakov a bicyklov a iné zaujímavé doplnkové služby. K dispozícii je aj altán, terasy, ohnisko, detské a športové ihrisko.

Gastronómia

Naša reštaurácia Grétka ponúka tradičnú liptovskú a medzinárodnú kuchyňu podávanú v súlade s modernými technologickými postupmi. Taktiež organizujeme tématické večery, riadenené degustácie a v rámci uzavretej spoločnosti rodinné oslavy, ale aj krstiny a kary.

Firemky

Koliba Gréta ponúka široký výber variabilných priestorov, štýlové ubytovanie, špičkovú gastronómiu, wellness a doplnkové služby a atrakcie. Pre túto komplexnú ponuku služieb a výbornú polohu je vyhľadávaným hotelom pre organizovanie spoločenských či firemných podujatí a teambuildingov.

Svadby

Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúkame exkluzívne svadby na kľúč. Novopostavená svadobná Stodola Gréta je vďaka svojej polohe tým najideálnejším miestom pre spojenie obradu, fotenia a svadobnej hostiny pre Váš najvýznamnejší deň.

Pobytové balíčky Pobytové
balíčky
Cenník ubytovaniaCenník
ubytovania