5. súboj šéfkuchárov - Benefičná akcia

1080x1080beneficnainsta.jpg

07.03.2020

Stodola Gréta znova privíta kuchársku elitu Slovenska. Pozývame Vás na 5. súboj šéfkuchárov - úžasnú benefičnú akciu

Podporte mnohonásobne postihnuté deti a zažite ÚŽASNÝ VEČER plný CHUTÍ

POZÝVAME VÁS 07.03.2020 o 17:00 na 5. súboj šéfkuchárov - Benefičnú akciu pre občianske združenie Nezábudka LH

 

Vstupné 48€ - Rezervujte a kupujte si vstupenky na:

kolibagreta@kolibagreta.sk alebo +421 (0) 911 897 078

 

7 TOP šéfkuchárov, 7 Skvelých HOSTÍ, 6 Rozprávkových chodov, 1 Ukecaný MODERÁTOR, 1 Nevšedná KAPELA

 
Hotel koliba Gréta a jej executive chef Karol Sklenár Vám znova prinášajú 07.03.2020 unikátnu gurmánsku a dobročinnú akciu - 5. súboj šéfkuchárov - Benefičnú akciu pre občianske združenie Nezábudka, kde nebude chýbať skvelá hudba ale aj príjemné rozhovory so známymi osobnosťami. Večerom Vás bude sprevádzať známy moderátor Marian Lechan.
 
7.3.2020 o 17:00 Stodola Gréta znova privíta kuchársku elitu Slovenska.
 
Na 5. SÚBOJI ŠÉFKUCHÁROV sa Vám predstavia: Juraj Hruška, Peter Kulhány, Miriam Baxová, Oskar Klanert, Marek Ort a samozrejme Karol Sklenár a Marek Bazala. Pripravia nám 6 úžasných chodov svetovej úrovne na tému - Jar, Les a Liptov. MENU si pozrite nižšie. Zaklincujeme to ochutnávkou kvalitných vín Hamsik Winery.

Ako novinku Vám prinesieme rozhovory so známymi osobnosťami.

Ján Laco, Eduard Genserek, Klaudia Medlová,

Joe Klamar, Ján Duda, Anton a Marek Považský.

 
Príjemnú atmosféru celého večera bude dotvárať Music Box Project - Speváčku Lenku Piešovú poznáte z TV Česko-slovensko má talent. Kapela Music Box Project je unikátna, nakoľko sa stretávajú na pódiu vyhraní hudobníci , aktívni po celý rok v rôznych projektoch a vzniká vždy chémia, ktorá nenechá chladného žiadneho poslucháča a unikátne prevedenie rôznych žánrov.
 
 
Výťažok z akcie pôjde viacnásobne postihnutým deťom. OZ vzniklo v roku 2000 z dôvodu nedostatočného materiálneho vybavenia tried, kde boli žiaci s viacnásobným postihnutím vzdelávaní. Počet detí, žiakov a mladých ľudí s viacnásobným postihnutím z regiónu Liptov z roka na rok rastie. Občianske združenie za svojej existencie výrazne rozšírilo svoje aktivity a v súčasnosti organizačne aj finančne pomáha zabezpečením učebných a kompenzačných pomôcok, školami v prírode, stretnutiami, exkurziami, tvorivými dielňami...
 

Vstupné 48€

Rezervujte a kupujte si vstupenky na:

kolibagreta@kolibagreta.sk alebo +421 (0) 911 897 078

 

 
Prosíme podporte túto Benefičnú udalosť svojou prítomnosťou alebo aj zdieľaním tejto akcie na sociálnych sieťach alebo vytlačením a vyvesením plagátu všade kde sa dá :-) Stiahnuť si ho mozete tu
 
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac info » Potvrdiť