Prosím čakajte ...
 E-shop
|
SK EN
| Prihlásenie Family Club
Koliba Gréta
Vypočítaj najlepšiu cenu

Informácie - UBYTOVANIE a COVID 19

banner-bez-rizika-maly.png

27.04.2020

Tu nájdete informácie týkajúce sa ubytovania v momentálnej situácii, ako aj opatrenia ktoré vykonávame.

Zistite cenu a rezervujte si výhodné JARNÉ VÍKENDY TU: https://www.kolibagreta.sk/sk/cennik

Alebo si urobte LETNÚ DOVOLENKU na SLOVENSKU za LAST MINUTE CENU a využite letný BALÍČEK TU: https://www.kolibagreta.sk/sk/balik/278-leto-na-liptove-4-dni

 

"NORMÁLNY" režim

Kedže sme vstúpili do 4. fázy otvárania ekonominy poskytujeme ubytovanie ako aj kompletné služby po starom (iba so zvýšenými hygienickými opatreniami). Nižšie sa dočítate viac o tom čo robíme preto aby nám tento stav vydržal a čoskoro úplne skončil.

Bezpečnosť a hygienické opatrenia

 • Totálne bezkontaktný proces rezervácie

 • Dezinfekcia izieb pomocou OZÓNU

 • Rúško a dodržovanie odstupu

 • Meranie teploty a dezinfekcia rúk

 • Dezinfekcia kontaktných povrchov

 • Zvýšená dezinfekcia vonkajších povrchov

 

V tomto období zákazníci a aj my preferujeme bezkontaktný proces rezervácie a ubytovania. U nás je všetko bezkontaktné a online.

 • Rezervácia online

 • Platba online

 • Check-in online

 • Raňajky na izbu bezkontaktne

 • Reštaurácia s room servisom

 • Privátny WELLNESS

Pre viac info a telefonické zistenie ceny alebo rezerváciu nás kontaktujte 0911 897 078 kolibagreta@kolibagreta.sk

Okrem bežného riadenia izieb v tomto období vykonávame čistenie špeciálnymi dezinfekčnými prostriedkami podľa nariadení krízového štábu (dezinfekcia kontaktných povrchov - stôl, klučky, ovládač na TV, vypínače...). Nad rámec štátom určených činností sme zaviedli aj doplnkové opatrenia aby sme zvýšili pohodu našich zákazníkov. Po odchode predchádzajúceho klienta a klasickom čistení a dezinfekcii používame v izbe dezinfekciu vzduchu pomocou ozónu. Ozón dezinfikuje aj povrchy, zákutia ktoré nepodliehajú bežnému čisteniu a aj textílie (matrac, gauč, záclony, závesy, koberec). Po ukončení dezinfekcie ozónom izbu uzavrieme a potom dôkladne vyvetráme.

Meranie teploty a dezinfekcia je k dispozicii počas celého pobytu na recepcii.

Pri príprave a manipulácii s potravinami a inventárom platia pre našich zamestnancov najprísnejšie hygienické predpisy ktoré sme v tomoto období ešte posilnili.

Lúka a priľahlé okolie je plne k dispozícii a aj tam dezinfikujeme kontaktné plochy a zariadenie (lavičky, stoly atd.)

Podľa nariadení krízového štábu je zatiaľ stále v platnosti povinnosť nosiť rúško, dezinfikovať a umývať si ruky a dodržiavať odstup minimálne 2 m či už medzi zamestnancami a zákazníkmi ako aj medzi zákazníkmi navzájom (nariadenie neplatí na izbe alebo v medzi členmi rodiny alebo skupiny ktorá cestuje spolu)

Na dezinfekciu okrem iných prípravkov používame OZONÁTOR

Generátor produkuje ozón, ktorý ovzdušie daného priestoru osvieži a ozdraví. Tento efekt spôsobuje ozón, ktorý rýchlo a efektívne likviduje vírusy, baktérie, plesne a tiež odstraňuje zápachy. Vďaka rýchlosti a efektivite pôsobenia ozónu sa už po krátkej dobe činnosti generátora dostaví žiadaný efekt.
Dezinfekcia – vďaka svojim vlastnostiam je ozón až 3000 krát účinnejší ako chlór a likviduje i tie patogény, ktoré sú voči pôsobeniu chlórových prípravkov odolné. Okrem iného preniká plynný ozón do všetkých kútov, špár i pórov všetkých materiálov (stroje, zariadenia,
textílie, steny, nábytok, podlahy,...).
Deodorizácia – likvidácia pachov je založená na jednoduchom princípe - spočíva v odstránení látok spôsobujúcich zápach. K tomu dochádza tzv. oxidáciou, kedy ozón reaguje s týmito látkami veľmi efektívne.

 

Pobytové balíčky Pobytové
balíčky
Cenník ubytovaniaCenník
ubytovania