Prosím čakajte ...
 E-shop
|
SK EN
| Prihlásenie Family Club
Koliba Gréta
Vypočítaj najlepšiu cenu

Creative Solution

Spokojný klient je pre nás najlepšou reklamou. Pomáha nám vytvoriť dobré meno našej spoločnosti.

SACR

SACR okrem prípravy a realizácie propagačných materiálov, infociest pre novinárov a touroperátorov, workshopov a účasti na veľtrhoch a výstavách CR doma i zahraničí spolupracuje i pri príprave a realizácií rôznych aktivít na podporu rozvoja cestovného ruchu.

Fresh Production

Fresh Production je firma s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti programového a technického zabezpečenia spoločenských eventov, kultúrnych podujatí a firemných akciíí.

Artlandia

ARTLANDIA, architektúra a dizajn, poskytuje široké spektrum služieb od Urbanizmu, projektov Architektúry, návrhov Interiérov a Nábytkového dizajnu až po firemnú korporátnu Grafiku, Reklamu a tvorbu Webových aplikácií.

Mutton

Dodávateľ vlastných aktivít a atrakcií nielen v regióne Liptov. Rafting, paintball, štvorkolky, prenájom stanov.

Slovakregion

Celoslovenský informačný portál. Spoznajte s nami Slovensko! Organizátor súťaží “Najkrajšie mesto a obec Slovenska” a “Primátor/Starosta Slovenska”, ktoré prebiehajú každoročne od 1.4. do 31.10.

Liptov

Klaster LIPTOV – združenie cestovného ruchu je združením právnických osôb založené s víziou vybudovať z Liptova európsky rozpoznateľnú destináciu cestovného ruchu. Združenie bolo oficiálne zaregistrované 8.8.2008, kedy mu bolo pridelené IČO a bolo zapísané do registra záujmových združení právnických osôb.

SPHERE Card

Spoločnosť EFIN, spol. s r. o. bola založená v Českej republike v roku 1994 a jej činnosť bola rozdelená na dve divízie - vernostný program Sphere card a poskytovanie individuálneho finančného poradenstva. V roku 1995 svoje pôsobenie rozšírila aj na Slovensko.

Požičovňa lyží

Najnovšia + najkvalitnejšia lyžiarska a snowboardová výstroj čaká na Vás.

Horoškola

Chceš od malička liezť po skalách, ľadoch, letieť na paraglidingu alebo si vyšliapať na lyžiach dolinou a potom sa spustiť žľabom?Zatiaľ nevieš ako, kde a s kým začať?Rozhodol, či rozhodla si sa, že to vyskúšaš, ale nevieš ako?Neváhaj a skús to s nami!

Rafting

Skvelá adrenalínova aktivita pre začiatočníkov aj skúsených rafterov. Rafting sa hodí pre jednotlivcov, rodiny s deťmi aj na firemný teambuilding.

AGENTÚRA PANTER

Agentúra PANTER je tu pre vás od roku 2007. Pôsobíme hlavne v regióne Liptov - známom a atraktívnom centre cestovného ruchu. Preto sa zameriavame na najčastejšie vyhľadávané oblasti záujmu: REKLAMU a ZÁBAVU.

CECH Liptov

Cech združení vznikol pre Vaše potreby, aby sa aktivity cestovného ruchu viedli v súlade s atribútmi a tradíciami našeho regiónu za rešpektovania našich zákonov, zvykov a zvyklostí, s dôrazom na spoločné napredovanie regiónu ako celku a nie jeho trieštenie.

Rafting Adventure

RAFTING ADVENTURE Športová agentúra poskytujúca adrenalínové a outdoorové aktivity v regióne Liptova ako rafting (Areál vodného slalomu, rieky Belá a Váh,), paintball, ľukostreľba, airsoft, streľba zo vzduchoviek a oveľa viac. Sme ideálnym partnerom pre firemné akcie. Prevádzkujeme ADRENALÍN CENTRUM s dennou prevádzkou v letných mesiacoch. Nájdete nás v Liptovskom Mikuláši. ADVENTURE GOLF je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Veľkosť dráh je však jediné, čo má Adventure golf spoločné s minigolfom. Na dráhach Adventure golfu sú rôzne nerovnosti, vyvýšeniny, kamene a piesočné bunkre. Adventure golf sa hrá na umelej golfovej tráve. Naše ihrisko nájdete v Liptovskom Mikuláši.

Ubytovanie na Slovensku

Zaručene si vyberiete dovolenku na Slovensku na jednom mieste z najväčšej ponuky ubytovania. Rezervovať si môžete chaty na prenájom, penzióny, ubytovanie v súkromí ako aj hotely na Slovensku.

hotel.cz

Portál Hotel.cz přináší pohodu a jistotu na Vašich cestách spojenou s příjemnými prožitky a pestrou paletou krásných vzpomínek.

POP TOP Agency

ozvučenie, osvetlenie, DJ-ing pre Vaše svadby, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné večierky, animácie a atrakcie pre Vaše deti.

MINIMA PRODUCTION

Sme spoločnosť zaoberajúca sa domácou a medzinárodnou mikrobusovou prepravou osôb. Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou Vašej pohodlnej a bezpečnej cesty. Ponúkame prepravu plne klimatizovanými mikrobusmi značky Ford TourneoCustom, Opel Vivaro, Volkswagen Caravelle Nezaskočí nás ani priveľa batožiny, disponujeme prívesnými vozíkmi.

Pobytové balíčky Pobytové
balíčky
Cenník ubytovaniaCenník
ubytovania