Creative Solution

Spokojný klient je pre nás najlepšou reklamou. Pomáha nám vytvoriť dobré meno našej spoločnosti.

SACR

SACR okrem prípravy a realizácie propagačných materiálov, infociest pre novinárov a touroperátorov, workshopov a účasti na veľtrhoch a výstavách CR doma i zahraničí spolupracuje i pri príprave a realizácií rôznych aktivít na podporu rozvoja cestovného ruchu.

Fresh Production

Fresh Production je firma s 22 ročnými skúsenosťami v oblasti programového a technického zabezpečenia spoločenských eventov, kultúrnych podujatí a firemných akciíí.

Artlandia

ARTLANDIA, architektúra a dizajn, poskytuje široké spektrum služieb od Urbanizmu, projektov Architektúry, návrhov Interiérov a Nábytkového dizajnu až po firemnú korporátnu Grafiku, Reklamu a tvorbu Webových aplikácií.

Mutton

Dodávateľ vlastných aktivít a atrakcií nielen v regióne Liptov. Rafting, paintball, štvorkolky, prenájom stanov.

Slovakregion

Celoslovenský informačný portál. Spoznajte s nami Slovensko! Organizátor súťaží “Najkrajšie mesto a obec Slovenska” a “Primátor/Starosta Slovenska”, ktoré prebiehajú každoročne od 1.4. do 31.10.

Liptov

Klaster LIPTOV – združenie cestovného ruchu je združením právnických osôb založené s víziou vybudovať z Liptova európsky rozpoznateľnú destináciu cestovného ruchu. Združenie bolo oficiálne zaregistrované 8.8.2008, kedy mu bolo pridelené IČO a bolo zapísané do registra záujmových združení právnických osôb.

SPHERE Card

Spoločnosť EFIN, spol. s r. o. bola založená v Českej republike v roku 1994 a jej činnosť bola rozdelená na dve divízie - vernostný program Sphere card a poskytovanie individuálneho finančného poradenstva. V roku 1995 svoje pôsobenie rozšírila aj na Slovensko.

Požičovňa lyží

Najnovšia + najkvalitnejšia lyžiarska a snowboardová výstroj čaká na Vás.

Horoškola

Chceš od malička liezť po skalách, ľadoch, letieť na paraglidingu alebo si vyšliapať na lyžiach dolinou a potom sa spustiť žľabom?Zatiaľ nevieš ako, kde a s kým začať?Rozhodol, či rozhodla si sa, že to vyskúšaš, ale nevieš ako?Neváhaj a skús to s nami!

Rafting

Skvelá adrenalínova aktivita pre začiatočníkov aj skúsených rafterov. Rafting sa hodí pre jednotlivcov, rodiny s deťmi aj na firemný teambuilding.

AGENTÚRA PANTER

Agentúra PANTER je tu pre vás od roku 2007. Pôsobíme hlavne v regióne Liptov - známom a atraktívnom centre cestovného ruchu. Preto sa zameriavame na najčastejšie vyhľadávané oblasti záujmu: REKLAMU a ZÁBAVU.

CECH Liptov

Cech združení vznikol pre Vaše potreby, aby sa aktivity cestovného ruchu viedli v súlade s atribútmi a tradíciami našeho regiónu za rešpektovania našich zákonov, zvykov a zvyklostí, s dôrazom na spoločné napredovanie regiónu ako celku a nie jeho trieštenie.

Rafting Adventure

RAFTING ADVENTURE Športová agentúra poskytujúca adrenalínové a outdoorové aktivity v regióne Liptova ako rafting (Areál vodného slalomu, rieky Belá a Váh,), paintball, ľukostreľba, airsoft, streľba zo vzduchoviek a oveľa viac. Sme ideálnym partnerom pre firemné akcie. Prevádzkujeme ADRENALÍN CENTRUM s dennou prevádzkou v letných mesiacoch. Nájdete nás v Liptovskom Mikuláši. ADVENTURE GOLF je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. Veľkosť dráh je však jediné, čo má Adventure golf spoločné s minigolfom. Na dráhach Adventure golfu sú rôzne nerovnosti, vyvýšeniny, kamene a piesočné bunkre. Adventure golf sa hrá na umelej golfovej tráve. Naše ihrisko nájdete v Liptovskom Mikuláši.

Ubytovanie na Slovensku

Zaručene si vyberiete dovolenku na Slovensku na jednom mieste z najväčšej ponuky ubytovania. Rezervovať si môžete chaty na prenájom, penzióny, ubytovanie v súkromí ako aj hotely na Slovensku.

hotel.cz

Portál Hotel.cz přináší pohodu a jistotu na Vašich cestách spojenou s příjemnými prožitky a pestrou paletou krásných vzpomínek.

POP TOP Agency

ozvučenie, osvetlenie, DJ-ing pre Vaše svadby, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné večierky, animácie a atrakcie pre Vaše deti.

MINIMA PRODUCTION

Sme spoločnosť zaoberajúca sa domácou a medzinárodnou mikrobusovou prepravou osôb. Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou Vašej pohodlnej a bezpečnej cesty. Ponúkame prepravu plne klimatizovanými mikrobusmi značky Ford TourneoCustom, Opel Vivaro, Volkswagen Caravelle Nezaskočí nás ani priveľa batožiny, disponujeme prívesnými vozíkmi.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac info » Potvrdiť